Filtr węglowy INFINITY Magnum


Dostawa
2-14 dni
Gwarancja
24 miesiące
209

Lorem ipsum...

Dostawa 24h
Darmowa dostawa zamówień od 300zł
Gwarancja udanych zakupów

Filtr węglowy Infinity (kaseta węglowa)

Zastosowanie filtra węglowego służy do pracy okapu kuchennego w trybie pochłaniacza. Stosuje się filtry węglowe wtedy, gdy nie ma możliwości podłączenia okapu do kanału wentylacyjnego. Celem filtra węglowego jest neutralizowanie nieprzyjemnych zapachów, dzięki czemu oczyszczone powietrze powraca do kuchni.

W przeciwieństwie do tradycyjnych filtrów, filtr INFINITY może być myty i reaktywowany. Najlepszą metodą czyszczenia filtra jest wypranie go w zmywarce poprzez wybranie programu o najwyższej temperaturze (zwykle 65°C) i wykorzystanie typowych środków piorących używanych standardowo do prania.

W celu uniknięcia ryzyka zabrudzenia filtra cząsteczkami jedzenia lub innych zanieczyszczeń, filtr powinien być prany w zmywarce samodzielnie – bez innych naczyń. Po wypraniu filtra należy go wysuszyć w piekarniku w temperaturze 100°C przez okres 10 minut w celu reaktywowania jego właściwości absorpcyjnych.

Przy normalnym wykorzystaniu filtr powinien być czyszczony co 2 miesiące. Po sprawnie przeprowadzonym zabiegu, filtr zachowuje swoje właściwości absorpcyjne zapachów przez 3 lata. Po tym czasie powinien zostać wymieniony.

Uwaga: Nie należy stosować filtrów węglowych podczas pracy okapu jako wyciąg (z podłączeniem do kanałów wentylacyjnych).

Brak opinii użytkowników.

Bądź pierwszą osobą, która doda swoją opinię o Filtr węglowy INFINITY Magnum

Dodaj opinię

Dodaj opinię o Filtr węglowy INFINITY Magnum

Napisz do nas