Opinie o Nas

Prestige Sufitowy Czarny


ilość opinii: 1
Inne kolory
Dostawa
2-14 dni
Gwarancja
24 miesiące
3749dostawa gratis!

Lorem ipsum...

Rozmiar:
Turbina:
Dostawa 24h
Darmowa dostawa zamówień od 300zł
Gwarancja udanych zakupów

Okap Toflesz Prestige Sufitowy

Okap Prestige Sufitowy opracowany został z myślą o nowoczesnych i eleganckich wnętrzach. Idealny okap do sufitów podwieszanych, gdzie front okapu można zlicować z sufitem uzyskując doskonale płaską powierzchnię. Zaś dzięki przenośnej turbinie, okap może być nie tylko precyzyjnie dopasowany do wysokości sufitu, ale i jego działanie będzie praktycznie niesłyszalne. Turbina jest cicha, wydajna i posiada 4 stopnie regulacji prędkości.

W modelu Prestige zastosowane zostały prawdziwie prestiżowe komponenty. Korpus okapu wykonany jest z solidnej i wytrzymałej stali nierdzewnej. Tafla czołowa to z kolei higieniczne i bezpieczne szkło hartowane. Okap pochłania opary via specjalnie przygotowane szczeliny rozmieszczone na całej powierzchni płyty czołowej. Dzięki temu proces filtrowania powietrza jest wysoce skuteczny. Standardowo okap wyposażony jest w wielowarstwowe aluminiowe filtry przeciwtłuszczowe. Okap może pracować jako wyciąg, a w przypadku braku kanału wentylacyjnego, również jako pochłaniacz. Wówczas wystarczy zainstalować filtry węglowe (opcja dostępna za dopłatą).

Okap Prestige Sufitowy zaopatrzony jest również w oświetlenie LED Strip 2x 4 W o neutralnej temperaturze barwowej 4000 K. Paski LEDowe są nie tylko energooszczędne, ale i trwałe. Z kolei wbudowany 9 minutowy timer pozwoli na automatyczne wyłączenie urządzenia po zakończonej pracy. Oczywiście okapem standardowo steruje się pilotem.

Model Prestige Sufitowy oferujemy w 2 długościach: 96 i 120 cm oraz w 2 kolorach wykończenia do wyboru: białym lub czarnym.

Typ okapu: Sufitowy
Wydajność turbiny w okapie: 805m3/h
Liczba stopni prędkości: 4
Oświetlenie: LED SMD 2x 4 W
Wymiary: 960 / 1200 mm
Wykończenie: szkło hartowane czarne
Poziom głośności: 44-69 dB(A)
Wariant pracy: wyciąg lub pochłaniacz
Standardowe wyposażenie: pilot zdalnego sterowania
Opcjonalne wyposażenie (za dopłatą): filtr węglowy
Timer: 9 min

Fajny płaski i brak hałasu. Turbina w innym miejscu więc to jest bardzo dobra opcja gdy kuchnia jest połączona z salonem i w ogole pracy tego okapu nie slychac. Jesteśmy mocno zadowoleni z zakupu. Choć nie był to tani zakup.

GOLANOWSCY

Dodaj opinię

Dodaj opinię o Prestige Sufitowy Czarny

Aranżacja

Napisz do nas