Filtr węglowy Infinity do okapów sufitowych


Dostawa
14 dni
Gwarancja
24 miesiące
309

Lorem ipsum...

Dostawa 24h
Darmowa dostawa zamówień od 300zł
Gwarancja udanych zakupów

Filtr węglowy Infinity (kaseta węglowa)

Zastosowanie filtra węglowego służy do pracy okapu kuchennego w trybie pochłaniacza. Stosuje się filtry węglowe wtedy, gdy nie ma możliwości podłączenia okapu do kanału wentylacyjnego. Celem filtra węglowego jest neutralizowanie nieprzyjemnych zapachów, dzięki czemu oczyszczone powietrze powraca do kuchni.

W przeciwieństwie do tradycyjnych filtrów, filtr INFINITY może być myty i reaktywowany. Najlepszą metodą czyszczenia filtra jest wypranie go w zmywarce poprzez wybranie programu o najwyższej temperaturze (zwykle 65°C) i wykorzystanie typowych środków piorących używanych standardowo do prania.

W celu uniknięcia ryzyka zabrudzenia filtra cząsteczkami jedzenia lub innych zanieczyszczeń, filtr powinien być prany w zmywarce samodzielnie – bez innych naczyń. Po wypraniu filtra należy go wysuszyć w piekarniku w temperaturze 100°C przez okres 10 minut w celu reaktywowania jego właściwości absorpcyjnych.

Przy normalnym wykorzystaniu filtr powinien być czyszczony co 2 miesiące. Po sprawnie przeprowadzonym zabiegu, filtr zachowuje swoje właściwości absorpcyjne zapachów przez 3 lata. Po tym czasie powinien zostać wymieniony.

Uwaga: Nie należy stosować filtrów węglowych podczas pracy okapu jako wyciąg (z podłączeniem do kanałów wentylacyjnych).

Brak opinii użytkowników.

Bądź pierwszą osobą, która doda swoją opinię o Filtr węglowy Infinity do okapów sufitowych

Dodaj opinię

Dodaj opinię o Filtr węglowy Infinity do okapów sufitowych

Napisz do nas