ilość opinii: 2
Inne kolory
Dostawa
1-3 dni
Gwarancja
24 miesiące
1379dostawa gratis!

Lorem ipsum...

Rozmiar:
Turbina:
Dostawa 24h
Darmowa dostawa zamówień od 300zł
Gwarancja udanych zakupów

Okap do zabudowy Lumino Biały

Klasyczna odsłona designu

Okap kuchenny Lumino Biały wyróżnia się oszczędną, pełną elegancji formą. Frontowy panel wykonany z hartowanego szkła w kolorze uniwersalnej bieli pięknie harmonizuje z elementami z nierdzewnej stali inox. Biały okap podszafkowy zaskakuje funkcjonalnością. Perfekcyjnie pasuje wymiarami do szafki, stanowiąc doskonałe uzupełnienie nawet niewielkiej kuchni. Nowoczesny okap Lumino, dzięki temu, że występuje aż w trzech wariantach kolorystycznych (eleganckiej bieli i czerni oraz inox) oraz w dwóch wymiarach: szerokość 59,5 cm i 89,5 cm jest bardzo uniwersalny: będzie świetnie pasował zarówno do aranżacji w stylu industrialnym, przez wnętrza klasyczne, na minimalistycznych kuchniach kończąc. Okap Lumino wyróżnia się także zastosowaniem najnowocześniejszych rozwiązań i materiałów w postaci: energooszczędnego oświetlenia, elektronicznego sterowania za pomocą bezprzewodowego pilota (za dopłatą), najwyższej jakości turbiny oraz 9-minutowego timera.

UWAGA! Dodatkową zaletą okapu do zabudowy Lumino jest możliwość zamówienia wersji z turbiną zewnętrzną. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujemy dodatkowe miejsce w szafce oraz eliminujemy źródło dodatkowego hałasu w kuchni. Turbinę zewnętrzną możemy umieścić poza szafką, a nawet poza kuchnią. Odpinana turbina posiada aż 4-metrowy przewód zasilający.

Odpinana turbina z 4 metrowym przewodem zasilającym i zestawem redukcji to dodatkowy koszt 500 zł.

Typ okapu: do zabudowy / podszafkowy
Wariant pracy: wyciąg lub pochłaniacz
Szerokość: 59,5 cm lub 89,5 cm
Materiał: białe szkło hartowane / stal nierdzewna INOX
Sterowanie: elektroniczne typu Soft-Touch
Pilot: za dopłatą
Timer: 9 minut
Oświetlenie: pasek LED 1x 4 W
Wydajność: max 850 m3/h
Ilość stopni prędkości: 4
Poziomy głośności:
1 bieg: 42 dB(A)
2 bieg: 50 dB(A)
3 bieg: 59 dB(A)
4 bieg (intensywny): 69 dB(A)

GODNY UWAGI. POLECAM

WERA1987

Extra rozwiązanie z turbiną oddaloną. Mam dużo miejsca w szafce dzięki temu. A turbina siedzi w innym pomieszczeniu i jej nie slysze. Genialne

kolasia

Dodaj opinię

Dodaj opinię o Lumino Biały

Aranżacja

Napisz do nas