Lumino Inox / Biały


ilość opinii: 2
Inne kolory
Dostawa
1-3 dni
Gwarancja
24 miesiące
1379dostawa gratis!

Lorem ipsum...

Rozmiar:
Turbina:
Dostawa 24h
Darmowa dostawa zamówień od 300zł
Gwarancja udanych zakupów

Okap do zabudowy Lumino Inox / Biały

Klasyczna odsłona designu

Okap kuchenny Lumino Inox / Biały wyróżnia się oszczędną, pełną elegancji formą. Frontowy panel wykonany z hartowanego szkła w kolorze uniwersalnej bieli pięknie harmonizuje z elementami z nierdzewnej stali inox. Biały okap podszafkowy zaskakuje funkcjonalnością. Perfekcyjnie pasuje wymiarami do szafki, stanowiąc doskonałe uzupełnienie nawet niewielkiej kuchni. Nowoczesny okap Lumino, dzięki temu, że występuje aż w trzech wariantach kolorystycznych (eleganckiej bieli i czerni oraz inox) oraz w dwóch wymiarach: szerokość 59,5 cm i 89,5 cm jest bardzo uniwersalny: będzie świetnie pasował zarówno do aranżacji w stylu industrialnym, przez wnętrza klasyczne, na minimalistycznych kuchniach kończąc. Okap Lumino wyróżnia się także zastosowaniem najnowocześniejszych rozwiązań i materiałów w postaci: energooszczędnego oświetlenia, elektronicznego sterowania za pomocą bezprzewodowego pilota (za dopłatą), najwyższej jakości turbiny oraz 9-minutowego timera.

UWAGA! Dodatkową zaletą okapu do zabudowy Lumino jest możliwość zamówienia wersji z turbiną zewnętrzną. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujemy dodatkowe miejsce w szafce oraz eliminujemy źródło dodatkowego hałasu w kuchni. Turbinę zewnętrzną możemy umieścić poza szafką, a nawet poza kuchnią. Odpinana turbina posiada aż 4-metrowy przewód zasilający.

Odpinana turbina z 4 metrowym przewodem zasilającym i zestawem redukcji to dodatkowy koszt 500 zł.

Typ okapu: do zabudowy / podszafkowy
Wariant pracy: wyciąg lub pochłaniacz
Szerokość: 59,5 cm lub 89,5 cm
Materiał: białe szkło hartowane / stal nierdzewna INOX
Sterowanie: elektroniczne typu Soft-Touch
Pilot: za dopłatą
Timer: 9 minut
Oświetlenie: pasek LED 1x 4 W
Wydajność: max 850 m3/h
Ilość stopni prędkości: 4
Poziomy głośności:
1 bieg: 42 dB(A)
2 bieg: 50 dB(A)
3 bieg: 59 dB(A)
4 bieg (intensywny): 69 dB(A)

GODNY UWAGI. POLECAM

WERA1987

Extra rozwiązanie z turbiną oddaloną. Mam dużo miejsca w szafce dzięki temu. A turbina siedzi w innym pomieszczeniu i jej nie slysze. Genialne

kolasia

Dodaj opinię

Dodaj opinię o Lumino Inox / Biały

Aranżacja

Napisz do nas